Аксессуары ONRIDE, Vincita

315 грн.

Мигалка задня ONRIDE Blaze USB габаритне світло

Яскрава задня блимавка на основі набору міні-світлодіодів, які забезпечують відмінну видимість під широким кутом.

335 грн.

Мигалка задня ONRIDE Bright USB габаритне світло

Мигалка задня Onride BrightЯскраве заднє габаритне світло на базі набору міні-світлодіодів, що забезпечує широкий кут видимості.

445 грн.

Мигалка задня ONRIDE Inferno габаритне світло

Габаритне заднє світло Onride InfernoЯскрава задня блимавка на основі міні-світлодіодів забезпечує відмінну видимість під будь-яким кутом.

335 грн.

Мигалка задня ONRIDE Limbo USB

Заднє велосипедне світло ONRIDE Limbo габаритнеЗадня блимавка з лінзою та розсіювачем, який одночасно є і катафотом. Обладнана індикатором заряду та функцією захисту від розряду.

90 грн.

Мигалка задня ONRIDE Lit 10

Заднє велосипедне світло ONRIDE Lit 10 габаритнеЗадня блимавка у мініатюрному корпусі на еластичному ремінці.

99 грн.

Мигалка задня ONRIDE Lit габаритне світло

Яскрава задня блимавка в алюмінієвому корпусі з потужним світлодіодом. Має вологозахищений корпус та кріпиться універсальним гумовим хомутом на підсідельний штир. Кріплення не потребує використання інструментів.

330 грн.

Мигалка задня ONRIDE Morn USB

Заднє велосипедне габаритне світло ONRIDE MornНова яскрава модель на пакетній стрічці міні-світлодіодів у прозорому корпусі з компенсацією нахилу підседільного штиря.

215 грн.

Мигалка задня ONRIDE Sens з датчиком руху

Габаритне заднє світло ONRIDE SensЦікаве заднє габаритне світло із троьома досить яскравим світлодіодами, а також спеціальним сенсором, який автоматично переводить блимавку в більш яскравий режим під час гальмування. 

135 грн.

Мигалка задня ONRIDE Shiny габаритне світло

Яскраве габаритне заднє світло з розсіювачем у вологозахищеному корпусі. Джерелом світла виступають міні-світлодіоди, які забезпечують широкий кут видимості. Кріплення універсальним гумовим хомутом на руль.

100 грн.

Мигалка задня ONRIDE Sunny

Оновлена версія класичної блимавки на кріпленні з кліпсою та пластиковим хомутом.

110 грн.

Мигалка задня ONRIDE TipTop

Класична блимавка, але з пакетною LED-стрічкою. Прозорий розсіювач забезпечує гарну бокову видимість.

125 грн.

Мигалка задня ONRIDE Vivid габаритне світло

Яскрава задня блимавка на основі надяскравих світлодіодів. Має вологозахищений корпус та кріпиться хомутом на підсідельний штир.

145 грн.

Мигалка задня ONRIDE Warm габаритне світло

Яскраве габаритне заднє світло у продовгуватиому корпусі з розсіювачем. Джерелом світла виступають міні-світлодіоди, які забезпечують широкий кут видимості. Універсальне кріплення на універсальному гумовому хомуті.

510 грн.

Мигалка задня ONRIDE Wink з поворотом

Габаритне заднє світло ONRIDE WinkОсобливе заднє світло, що має світлодіоди розміщені таким чином, щоб показувати сигнал повороту. Щоб активувати функції світла в комплекті виносний пульт з кнопками, що відповідають вмиканню та перемиканню режимів.Для активації пульта необхідно натиснути кнопку на блимавці і в цей час повинен засвітитися блакитний індикатор - це буде означати, що пульт готовий передавати сигнал до світла.Після цього натисніть будь-яку кнопку на пульті довше ніж 3 секунди для налаштування світла.

150 грн.

Мигалки ONRIDE Dual набір (передня+задня) білий

Комплект з двох легких блимавок (передня і задня) в силіконовому корпусі, котрі просто і швидко кріпляться до будь-якого типу руля або підседільного штиря. Призначені для позначення велосипедиста на дорозі чи для додаткового/резервного освітлення в темний час доби.

150 грн.

Мигалки ONRIDE Dual набір (передня+задня) жовтий

Комплект з двох легких блимавок (передня і задня) в силіконовому корпусі, котрі просто і швидко кріпляться до будь-якого типу руля або підседільного штиря. Призначені для позначення велосипедиста на дорозі чи для додаткового/резервного освітлення в темний час доби.
Показано с 1 по 16 из 43 (всего 3 страниц)