Широкий выбор детских велосипедов в Киеве, центр, велотрек, район Цирка KELLYS

3600 грн.

Біговел Kellys KITE 12

Біговел Kellys 14 Kite 12Цей стильний біговел дозволить дитині розвинути здатність підтримувати баланс, відпрацювати рухові навички та техніку координації рухів. Їзда на біговелі принесе багато задоволення. Ваша дитина зможе підтримувати себе ногами в такому ж становищі як і на звичайному велосипеді, тим самим зберігаючи рівновагу. Регульовані по висоті кермо і сидіння дозволяють підлаштувати велосипед під дитину. Широкі покришки 12" забезпечать хороше зчеплення на різних поверхнях. Використання алюмінієвої рами дозволило зробити іграшку ще легше і практичніше. Kellys Kite 12 відповідає найвищим стандартам безпеки і має сертифікат EN-71.Для зросту від 85 до 105 см.Вага: 4,200 г.

3600 грн.

Біговел Kellys KITE 12 RACE NEON зелений

Цей стильний біговел дозволить дитині розвинути здатність підтримувати баланс, відпрацювати рухові навички та техніку координації рухів. Їзда на біговелі принесе багато задоволення. Ваша дитина зможе підтримувати себе ногами в такому ж становищі як і на звичайному велосипеді, тим самим зберігаючи рівновагу. Регульовані по висоті кермо і сидіння дозволяють підлаштувати велосипед під дитину. Широкі покришки 12" забезпечать хороше зчеплення на різних поверхнях. Використання алюмінієвої рами дозволило зробити іграшку ще легше і практичніше. Kellys Kite 12 відповідає найвищим стандартам безпеки і має сертифікат EN-71.Для дітей зростом від 85 до 105 см.Модель Race відрізняється від стандартної моделі наявністю гальм V-brake.

8720 грн.

Велосипед Kellys 2018 Cindy

Ми знаємо, що перші кроки - найважливіші, саме тому ми приділяємо особливу увагу підростаючим велосипедистам. Велосипеди Kellys Junior забезпечені необхідною безпечністю та оптимальним набором компонентів для якісного знайомства з велосипедним світом.Велосипед Kellys Cindy призначений для велосипедних прогулянок по парках та лісових стежках. Найліпше підійде дітям віком від 6 до 9 років або зростом від 115 до 130 см.

5870 грн.

Велосипед Kellys 2018 Emma Sky

Ми знаємо, що перші кроки - найважливіші, саме тому ми приділяємо особливу увагу підростаючим велосипедистам. Велосипеди Kellys Junior забезпечені необхідною безпечністю та оптимальним набором компонентів для якісного знайомства з велосипедним світом.Велосипед Kellys Emma призначений для велосипедних прогулянок з гарним покриттям.Оптимально підійде маленьким райдерам віком від 3 до 6 років та зростом від 99 до 117 см.

10110 грн.

Велосипед Kellys 2018 Kiter 30 Yellow Neon

Ми знаємо, що перші кроки - найважливіші, саме тому ми приділяємо особливу увагу підростаючим велосипедистам. Велосипеди Kellys Junior забезпечені необхідною безпечністю та оптимальним набором компонентів для якісного знайомства з велосипедним світом.Найліпше підійде дітям віком від 9 до 12 років або зростом від 128 до 160 см.

9160 грн.

Велосипед Kellys 2018 Lumi 30 Red

Ми знаємо, що перші кроки - найважливіші, саме тому ми приділяємо особливу увагу підростаючим велосипедистам. Велосипеди Kellys Junior забезпечені необхідною безпечністю та оптимальним набором компонентів для якісного знайомства з велосипедним світом.Найліпше підійде дітям віком від 6 до 9 років або зростом від 114 до 132 см.

5870 грн.

Велосипед Kellys 2018 Wasper Yellow

Ми знаємо, що перші кроки - найважливіші, саме тому ми приділяємо особливу увагу підростаючим велосипедистам. Велосипеди Kellys Junior забезпечені необхідною безпечністю та оптимальним набором компонентів для якісного знайомства з велосипедним світом.Велосипед Kellys Wasper призначений для велосипедних прогулянок з гарним покриттям.Оптимально підійде маленьким райдерам віком від 3 до 6 років та зростом від 99 до 117 см.

10560 грн.

Велосипед Kellys 2018 Naga 70 (26˝) Neon Green

Ближче до дорослих...Велосипед з великими колесами виглядає заряджено та грізно. Тепер для підлітків Kellys пропонує модель на 26" колесах з низькою рамою та зібрану на тих самих компонентах, що і аналоги дорослих велосипедів.
Показано с 1 по 8 из 8 (всего 1 страниц)