Широкий выбор детских велосипедов в Киеве, центр, велотрек, район Цирка Пол Универсальный

3105 грн.

Велосипед 12" Roadster Trike

Размер рамы one size Рама Schwinn Trike Kids 12" стальная ..

9500 грн.

Велосипед Kellys 2018 Kiter 30 Yellow Neon

Ми знаємо, що перші кроки - найважливіші, саме тому ми приділяємо особливу увагу підростаючим велосипедистам. Велосипеди Kellys Junior забезпечені необхідною безпечністю та оптимальним набором компонентів для якісного знайомства з велосипедним світом.Найліпше підійде дітям віком від 9 до 12 років або зростом від 128 до 160 см.

9160 грн.

Велосипед Kellys 2018 Lumi 30 Red

Ми знаємо, що перші кроки - найважливіші, саме тому ми приділяємо особливу увагу підростаючим велосипедистам. Велосипеди Kellys Junior забезпечені необхідною безпечністю та оптимальним набором компонентів для якісного знайомства з велосипедним світом.Найліпше підійде дітям віком від 6 до 9 років або зростом від 114 до 132 см.

10560 грн.

Велосипед Kellys 2018 Naga 70 (26˝) Neon Green

Ближче до дорослих...Велосипед з великими колесами виглядає заряджено та грізно. Тепер для підлітків Kellys пропонує модель на 26" колесах з низькою рамою та зібрану на тих самих компонентах, що і аналоги дорослих велосипедів.

5280 грн.

Велосипед Kellys 2018 Wasper Yellow

Ми знаємо, що перші кроки - найважливіші, саме тому ми приділяємо особливу увагу підростаючим велосипедистам. Велосипеди Kellys Junior забезпечені необхідною безпечністю та оптимальним набором компонентів для якісного знайомства з велосипедним світом.Велосипед Kellys Wasper призначений для велосипедних прогулянок з гарним покриттям.Оптимально підійде маленьким райдерам віком від 3 до 6 років та зростом від 99 до 117 см.

6350 грн.

Велосипед Trek-2018 Precaliber 12 Boys

Дитячі велосипеди Trek - це справжнє задоволення для дитини. Легка рама, чіпкі покришки, міцна конструкція, якісні компоненти, а також розробка за допомогою спеціалізованої програми Trek Dialed Fit Specific. В цю програму включені узагальнені анатомічні розміри дітей різного віку й за ними вироблються усі компоненти, що складають велосипед. Тобто, кожна деталь (рама, сідло, кермо та ін.) розроблена відповідно до віку дитини для якої признчений велосипед.Допоміжні колесики мають болтове кріплення з ручкою, що виключає необхідність в інструментах для налаштування / установки / демотажу.Велосипед Trek Precaliber 12 призначений для дітей віком від 3 до 4 років або зростом 89-102 см.
Показано с 1 по 6 из 6 (всего 1 страниц)